Продукция SOLENIS

Реагенти для гірничодобувної промисловості виробництва "Solenis"

Для використання в різних технологічних процесах пропонуються ефективні хімічні реагенти, що забезпечують: Просте та практичне їх застосування; Підвищення селективності процесів переробки та збагачення корисних копалин; Поліпшення якості оборотних вод, що скидаються у природні водойми; Зниження техногенного навантаження на довкілля; Оптимізація витрат на переробку корисних копалин та складування відходів.

Посилання на завантаження 

Збагачення вугілля:

Antispumin – марка ефективних засобів пінопридушення у продуктах флотації вугілля. Для збільшення пропускної спроможності трубопроводів та збільшення продуктивності зневоднюючого обладнання.

Флокулянты Praestol – використовуються для прискорення відділення твердої фази у промивних водах, хвостах флотації. При зневодненні шламів та флотоконцентрату на барабанних вакуумних фільтрах досягається більш висока якість фільтрування, оптимальна вологовіддача, підвищення виходу продукту, зниження виробничих витрат.

Збагачення руд:

Флокулянти Praestol – застосовуються в "мокрих" процесах обробки корисних копалин: для попереднього осадження рудної пульпи, для механічного зневоднення флотаційного концентрату або хвостів флотації, для освітлення та подальшої фільтрації оброблюваних продуктів.

Antispumin – використовується безпосередньо в освітленні та/або фільтрації для запобігання порушенню режимів під час обробки руди.

Tacabind – використовується для оздоблення залізорудного концентрату.

Посилання на завантаження 

Обробка бокситів:

Флокулянти Praestol – при виробництві гідроксиду алюмінію у стадії промивання для видалення органічних забруднень у бокситах, а також для класифікації та фільтрації осадженого гідроксиду алюмінію.

Antispumin – запобігає порушенню технологічного режиму під час процесу кристалізації у виробництві гідроксиду алюмінію.

Промисловість виробництва будівельних матеріалів:

Флокулянти Praestol – забезпечують прискорення процесів седиментації твердих речовин у промивній та стічних водах. Відстійники та згущувачі можуть працювати при більш високому навантаженні з більшою продуктивністю. Досягається вищий рівень очищення технологічних вод.

Посилання для завантаження