Піногасники

Одним із шляхів підвищення ефективності технологічних процесів цукрового виробництва є зниження піноутворення. Піноутворення (спів) - досить поширене явище практично на всіх стадіях цукрового виробництва і яке:

 • призводить до зниження виходу цукру;
 • знижує ступені очищення цукрових соків;
 • збільшення витрати паливно-енергетичних ресурсів;
 • Ускладнює процес екстрагування цукру зі стружки;
 • ускладнює випарювання води на випарній установці та уварювання; перешкоджає центрифугування.

Посилення для завантаження

Сильне пініння дифузійного соку є однією з перешкод для нормальної роботи дифузійних апаратів. Крім того, піна, обволікаючи стружку, зменшує її поверхню та ускладнює процес дифузії сахарози. Руйнування піни можна проводити за допомогою піногасників або механічним шляхом. У першому випадку для гасіння піни рідина вводять речовини здатні витіснити піноутворювачі з поверхневого шару в результаті більш високої поверхневої активності, що викликає зниження поверхневої в'язкості і сприяє швидкому витіканню рідини з плівок. Як піногасники можна використовувати рослинні олії, тваринні жири, кремнійорганічні полімери.

Піногасники марки "Antispumin" виробництва "SOLENIS"

 

НАЗВА

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Antispumin НЕ

Неіоногенний піногасник може використовуватися практично у всьому інтервалі внутрішнього циклу обробки.

Продукт виправдав своє застосування від процесу екстракції до карбонатації, випарювання до продуктового відділення.

 

Antispumin HW

Неіоногенний антиспінювач, високоефективний засіб попередження та придушення піни, який мимовільно та стійко усуває піни, що виникають у внутрішньому виробництві цукрового заводу. Застосовується на всіх етапах внутрішнього виробництва: в екстракції, вапнуванні, карбонатації, випарюванні та у варильній станції.

Antispumin HWD

Неіоногенний антиспінювач для внутрішнього виробництва: у вапнуванні, карбонатації. Хімічно стабільний і тому не розкладається та не знижує ефективності навіть за тривалого перебування в соках.

Antispumin AI

Неіоногенний піногасник може використовуватися як у внутрішньому так і в зовнішньому циклах. Дуже ефективний для піногасіння дифузійного соку при температурі від 20-30 С. Також дуже ефективний для піногасіння ТМВ.

Antispumin ZK
Неіоногенний піногасник може використовуватися як у внутрішньому так і в зовнішньому циклах. Дуже ефективний для піногасіння дифузійного соку при температурі від 20-30 С. Дуже ефективний для піногасіння ТМВ.

 

Antispumin TZ

Неіоногенний антиспінювач пролонгованої дії. Застосовується на всіх етапах внутрішнього виробництва: в екстракції, вапнуванні, карбонатації, випарюванні та у варильній станції. Рекомендований для застосування на дифузії похилого типу, для ліквідації "пробок" та збільшення ефекту траспортування стружки.

 

Antispumin WA 2

Оптимально підходить для використання і деаератор для ТМВ. Використовується в місцях локального піноутворення, де піногасники пролангованої дії не српавляються. Наприклад збірники ТМВ перез відстійником.

 

Antispumin ZU

Високоефективний засіб піногашення пролонгованої дії. Продукт відрізняється широким спектром застосування в діапазоні рН від слабокислого до сильнолужного.

Особливо ефективний при піногашенні у стічних та оборотних водах, у всьому зовнішньому виробництві.

Antispumin BA

Ідеально підходить для використання як піногасник для ТМВ.

 • Antispumin TZ, НЕ, HW являють собою високоефективні засоби попередження та придушення піни.
 • Antispumin TZ, НЕ, HW – мають відмінну довготривалу дію, хімічно стабільні,  не знижують ефективності навіть при тривалому знаходженні в соках.
 • Ефект піногашення продукту під час введення Antispumin TZ, НЕ, HW зберігається по всьому тракту до продуктового відділення.
 • Antispumin TZ, НЕ, HW здатні витісняти поверхнево-активні речовини (такі як гумінові кислоти, пектини, сапоніни і т.д.) з піни, що утворюється при обробці буряків. Цим досягається чудова піногасна дія при найменших дозах.
 • Antispumin TZ, НЕ, HW абсолютно нешкідливі при фільтрації.
 • Antispumin ZU являє собою високоефективний засіб піногашення з відмінною пролонгованою дією. Продукт відрізняється широким спектром дії, що поширюється на діапазон рН від слабокислого до лужного.
 • Antispumin ZU має чудову характеристику темпертура/в'язкість і дозується без проблем навіть за температури -10 С і в'язкості < 1000 мПа×с.
 • Antispumin ZU повинен застосовуватися в формі, що поставляється. Для цього може використовуватися регульований дозуючий насос (наприклад, мембранно-поршневий) або краплинний посуд. З міркувань економічності рекомендується безперервне дозування за допомогою насоса, що дозує. Необхідна доза визначається під час практичних випробувань.
 • Antispumin ZU може проявляти оптимальну ефективність при рівномірному та повному розподілі в оброблюваному середовищі. Дозування Antispumin ZU слід проводити якомога точніше турбулентності потоку для забезпечення хорошого розподілу. Antispumin TZ є найбільш ефективним для усунення «пробок» у дифузійному апараті. УДАРНА ДОЗА Antispumin TZ – переможець «пробок»!